terapia@fabrykarelacji.com.pl

Terapia rodzinna Szczecin, psycholog dziecięcy Szczecin, psycholog dla młodzieży Szczecin

794 026 747

Psycholog dziecięcy Szczecin, psycholog dla młodzieży Szczecin
Psycholog dziecięcy Szczecin, psycholog dla młodzieży Szczecin
Psycholog dziecięcy Szczecin

Dyplomy

Doświadczenie zawodowe zdobywałam współpracując z Ogólnopolskim Centrum Zaburzeń Odżywiania we Wrocławiu, Działem Pieczy Zastępczej Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Szczecinie, Placówkami Wsparcia Dziennego prowadzonymi przez Zachodniopomorski Oddział Towarzystwa Przyjaciół Dzieci oraz Fundację Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej "Prawobrzeże", Oddziałem ds. Rodziny Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego, a także Zachodniopomorskim Centrum Neurorozwoju "Balans".

Doświadczenie zawodowe

Jestem absolwentką studiów magisterskich o kierunku Nauki o rodzinie ze specjalnością Poradnictwo i terapia małżeństwa i rodziny na Uniwersytecie Szczecińskim. Ukończyłam także Studium Terapii Rodzin w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii, którego program zgodny jest ze standardami sekcji psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Stale wzbogacam swój warsztat pracy poprzez uczestnictwo w specjalistycznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych.

Moje kwalifikacje

Moją misją jest niesienie pomocy osobom znajdującym się w kryzysie życiowym. Pomagam ludziom zbliżać się do siebie na nowo. Wspieram w radzeniu sobie z trudnościami, poszukiwaniu rozwiązań oraz zdobywaniu nowych umiejętności na drodze do zmiany.

 

Jestem familiologiem i terapeutą rodzinnym, a obecnie także studentką V roku psychologii ze specjalnością kliniczną. Pracuję z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi w nurcie systemowym. Moją specjalizacją są terapia indywidualna, terapia dla par (małżeńska), terapia rodzinna oraz terapia dzieci i młodzieży. 

 

Pomagam parom i rodzinom w rozwiązywaniu kryzysów, problemów wychowawczych, sytuacji konfliktowych, odbudowie relacji po zdradzie. Wspieram także dzieci i młodzież w trudnościach w obszarze relacji społecznych, radzeniu sobie z emocjami, poszukiwaniu własnej tożsamości oraz wiary we własne możliwości.

familiolog, terapeuta rodzinny, trener Treningu Zastępowania Agresji, certyfikowany praktyk metod "Kids' Skills" i "Jestem z Ciebie dumny"

Paulina Czajkowska

Terapia dla par Szczecin, terapia małżeńska Szczecin, psycholog dziecięcy Szczecin, terapia rodzinna Szczecin

794 026 747

ZADZWOŃ TERAZ

UMÓW SIĘ